אפוסתרפיה מחקרים

טיפול אפוסתרפיה הוכח במעל 50 מחקרים כמפחית כאב (87%) ומשפר תפקוד (92%).
אנו מזמינים אתכם לקרוא קריאה נוספת ומעמיקה אודות המחקרים המרכזיים אותם פרסמנו בשנים האחרונות

טיפול אפוסתרפיה מוביל לשיפור במדדים הקליניים ובתבניות ההליכה בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הייתה לבחון את השינויים בתבניות ההליכה ובמדדים הקליניים בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך לאחר טיפול חדשני המבוסס על שימוש במערכת הליכה ביומכנית.
לתקציר המחקר >>>

טיפול באמצעות מערכת הליכה ביומכנית מוביל להפחתה בכאב ושיפור התפקוד באנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול אפוס על מדדי כאב ותפקוד של חולים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך.

לתקציר המחקר >>>

השפעה ארוכת טווח של טיפול אפוסתרפיה בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך – מעקב שנתיים

מטרת המחקר

אחת המטרות הטיפולית היא לשפר את תבניות הליכה ולעבור מתבנית הליכה פתולוגית לתבנית הליכה נורמלית. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה המתמשכת של אפוסתרפיה על מדדי כאב ותפקוד של חולים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך.

לתקציר המחקר >>>

עלה במחקר: אפוס משפר כאב ותפקוד באוסטיאוארטריטיס של הברך

מטרת המחקר

אפוסתרפיה הינו טיפול ביומכני אשר מוביל להפחתה של המומנט האדקטורי סביב הברך, משפר תבניות הליכה וסימפטומים קליניים. מטרת המחקר הנוכחי הייתה להמשיך ולבחון את ההשפעה של טיפול זה על תבניות ההליכה ולכמת את היתרונות הקליניים שלו בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך.

לתקציר המחקר >>>

השפעת טיפול אפוס באוסטיאוארטריטיס של המדור המדיאלי בברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את השפעתו של הטיפול על רמת הכאב, תפקוד ואיכות החיים בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של המדור המדיאלי בברך.

לתקציר המחקר >>>

טיפול ביומכני חדשני למחלת מפרק ניוונית של הברך (אפוסתרפיה) מוביל לשיפור תבניות ההליכה, להפחתה בכאב ולשיפור התפקוד

מטרת המחקר

מחלת מפרק ניוונית הינה מחלה שכיחה המאפיינת את הגיל המבוגר. התסמינים הבולטים הינם כאב, ירידה תפקודית, נוקשות מפרקית ונפיחות. הטיפול מתמקד בהפחתת הכאב ושיפור התפקוד. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול ביומכני חדשני על רמת הכאב והתפקוד של אנשים עם מחלת מפרק ניוונית של הברך.

לתקציר המחקר >>>

ירידה במומנט האדקטורי בעקבות טיפול אפוס: מחקר תבניות הליכה

מטרת המחקר

מחקרים קודמים הוכיחו כי טיפולים ביומכנים שמרניים מובילים לירידה בכאב ושיפור בתפקוד בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של המדור המדיאלי בברך. אחד הטיפולים הינו אפוסתרפיה, טיפול שמרני (שאינו פולשני) באמצעות מערכת הליכה ביומכנית שמותאם אישית למטופל. הטיפול מבוסס על יכולת לשנות את מיקום מרכז הלחץ בכף הרגל בזמן הליכה ואימון של המערכת העצבית שרירית על ידי הפרעה מבוקרת ומתמשכת בזמן הליכה.

לתקציר המחקר >>>

מחקר קבע: אפוס משפיעה על שרירי פלג גוף תחתון בשחיקת סחוס

מטרת המחקר

מחקרים מראים כי שינויים במיקום מרכז הלחץ בכף הרגל נמצאו בקשר עם שיפור בתבניות הליכה. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את השינויים בפעילות החשמלית של שרירי פלג הגוף התחתון בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של מפרק הברך.

לתקציר המחקר >>>

מחקר קבע: שיפור בתבנית ההליכה וירידה בכאב בעקבות טיפול באפוס

מטרת המחקר

מחקרים קודמים הציגו את האפקטיביות הקלינית של טיפול לא פולשני באמצעות מערכת הליכה ביומכנית (אפוסתרפיה) בקרב אנשים לבנים ממדינות המערב הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול זה על מדדי כאב ותפקוד ועל השינויים בתבניות הליכה בקרב אוכלוסייה סינגפורית מגוונת הסובלת מאוסטיאוארטריטיס של הברך.

לתקציר המחקר >>>

שינוי במומנטים במישור הסגיטלי באוסטיאוארטריטיס של הברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הייתה לבחון את השינויים במומנטים הפועלים על מפרק הברך במישור הסגיטלי בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך בתגובה לטיפול ביומכני.

לתקציר המחקר >>>

 

מחקר מצא: שיפור בתפקוד לאורך זמן במטופלי אוסטיאוארטריטיס ברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לתקף את השינויים לאורך זמן של מדדי קלסיפיקציה תפקודית חדשה לאנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך לאחר טיפול באמצעות מערכת הליכה ביומכנית המתבצע על בסיס יומי בסביבת הבית של המטופל.

לתקציר המחקר >>>

 

טיפול באפוס לסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך בעלי עודף משקל

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול חדשני המבוסס על תרגול הליכה בסביבה הביתית של המטופל באמצעות מערכת הליכה ביומכנית מותאמת אישית, על מדדי הליכה בקרב אנשים בעלי עודף משקל הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך.

לתקציר המחקר >>>

 

טיפול אפוסתרפיה לסובלים מאוסטיאונקרוזיס ספונטני של הברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבדוק את ההשפעה של טיפול ביומכני שמרני וביתי לאנשים הסובלים מאוסטיאונקרוזיס ספונטני של הברך.

לתקציר המחקר >>>

 

טיפול ביומכני חדשני לאנשים הסובלים מכאב בקדמת הברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה הקלינית של טיפול ביומכני חדשני בקרב אנשים הסובלים מכאב בקדמת הברך

לתקציר המחקר >>>

 

מערכת הליכה ייחודית לאנשים עם קרע מניסקיאלי דגנרטיבי

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של מערכת הליכה חדשה וייחודית על תבניות הליכה, תפקוד וכאב באנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הברך אשר חוו פגיעה בברך שהובילה לקרע דגנרטיבי של המניסקוס המדיאלי.

לתקציר המחקר >>>

 

תיאור מקרה של שיקום קרע ברצועה הצולבת הקדמית בברך ע"י אפוס

מטרת המחקר

יש המניחים כי שיקום שמרני, לא פולשני, של קרע ברצועה הצולבת הקדמית בברך הינו אפקטיבי כמו טיפול פולשני, ניתוחי. טיפולים אלו כוללים חיזוק שרירים ואימון עצבי-שרירי לשיפור יציבות הברך והחזרת טווחי תנועה בברך. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את היתכנות של טיפול ביומכני שמרני בשיפור תהליך השיקום לאחר קרע של הרצועה הצולבת הקדמית. זהו תיאור מקרה בודד של ספורטאית אשר עברה קרע ברצועה הצולבת הקדמית ובחרה שלא לעבור ניתוח לשחזור הרצועה, אלא לבחור בטיפול שמרני.

לתקציר המחקר >>>

 

גישה חדשה בשיקום אנשים לאחר החלפת מפרק ברך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול ביומכני על תבניות הליכה, רמת הכאב, התפקוד ואיכות החיים של אנשים אשר עברו ניתוח להחלפת מפרק הברך.

לתקציר המחקר >>>

 

טיפול אפוסתרפיה לשיקום אחר החלפת מפרק הברך: תוצאות ניסוי

מטרת המחקר

ישנם גורמים רבים התורמים לתוצאות תת-מיטביות של ניתוח להחלפת מפרק ברך ומעט ידוע על חשיבות התהליך השיקומי לאחר הניתוח. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של שיקום באמצעות טיפול בשרשרת קינמטית סגורה (אפוסתרפיה) על מדדי הליכה ומדדים קליניים בקרב אנשים אשר עברו שיקום סטנדרטי לאחר החלפת מפרק ברך אולם תוצאותיו לא מיטביות.

לתקציר המחקר >>>

 

מערכת הליכה ביומכנית משפרת את תוצאות הניתוח להחלפת מפרק הברך

מטרת המחקר

לעיתים קרובות, המדדים הביומכניים לאחר ניתוח להחלפת מפרק הברך עדיין חורגים מערכים נורמליים ומקשים על התהליך השיקומי. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול ביומכני על התהליך השיקומי של אנשים אשר עברו ניתוח להחלפת מפרק הברך.

לתקציר המחקר >>>

 

טיפול ביומכני שמרני (לא פולשני) לאנשים לאחר החלפת מפרק ירך: תוצאות חצי שנה של מחקר חלוץ

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול ביומכני באמצעות מערכת הליכה על מדדים קליניים ותבניות הליכה של אנשים שעברו ניתוח להחלפת מפרק הירך.

לתקציר המחקר >>>

 

טיפול באמצעות תכנית התערבות המבוססת על הליכה מוביל לתוצאות חיוביות בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של מפרק הירך: מחקר אורך

מטרת המחקר

מחקרים קודמים הראו כי אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של מפרק הברך שמטופלים באמצעות מערכות הליכה ביומכניות ייחודיות מציגים שינויים ביומכניים במפרקי פלג הגוף התחתון, בתבניות ההליכה ובאיכות החיים. נכון להיום לא קיים מידע זהה עבור אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הירך. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול חדשני המבוסס על הליכה באמצעות מערכת הליכה ביומכנית ייחודית המאפשרת שליטה והסטה של מרכז הלחץ בכף הרגל ובכך מאפשרת שליטה על המדדים הביומכניים סביב מפרק הירך.

לתקציר המחקר >>>

 

מערכת הליכה ביומכנית לאנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של הירך

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את ההשפעה של טיפול ביומכני על מדדי כאב, תפקוד, איכות חיים כמו גם על השינויים במדדי הליכה ספטיו-טמפורליים בקרב אנשים הסובלים מאוסטיאוארטריטיס של מפרק הירך

לתקציר המחקר >>>

 

אימון דינמי באמצעות מערכת הליכה ביומכנית ואימון עצבי-שרירי לאנשים עם כאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי

מטרת המחקר

טיפול ביומכני ביתי שמטרתו להשפיע על הביומכניקה והבקרה העצבית-שרירית תופס הכרה כשיטת טיפול אופציונלית נוספת לאנשים הסובלים מכאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי. יחד עם זאת, חסרים מחקרים אשר יציגו את ההשפעה של טיפול זה על מדדי כאב, תפקוד ותבניות הליכה בקרב אוכלוסייה אמריקאית עירונית. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את השינויים בכאב, בתפקוד ובתבניות ההליכה לאחר שימוש במערכת הליכה המאפשרת שליטה ביומכנית ואימון עצבי שרירי בקרב אנשים החיים בסביבה עירונית וסובלים מכאב גב תחתון שאינו ספציפי.

לתקציר המחקר >>>

 

מערכת הליכה ביומכנית חדשנית משפרת תבניות הליכה בקרב אנשים עם כאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי

מטרת המחקר

אנשים עם כאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי מציגים שינויים בתבניות ההליכה. שינויים אלו נחשבים כאסטרטגיית הגנה על מנת להימנע מטווחי תנועה גדולים סביב הירך ועמוד השדרה ובכדי להקטין את הכוחות והמומנטים הפועלים על הגוף. בנוסף לכך, אנשים אלו מציגים שינויים במערכת הבקרה העצבית שרירית שיתכן ומושפעים מכאב. מטרת המחקר הנוכחי הייתה לאפיין את תבניות ההליכה של אנשים הסובלים מכאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי וכמו כן לבחון את ההשפעה של טיפול ביומכני חדשני באמצעות מערכת הליכה על השינויים בתבניות ההליכה

לתקציר המחקר >>>

 

אנשים עם כאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי מדווחים על ירידה בכאב ושיפור בתפקוד לצד שיפור בתבניות הליכה

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את השינויים בתבניות ההליכה ובמדדים הקליניים של אנשים עם כאב גב תחתון כרוני שאינו ספציפי אשר טופלו בעזרת טיפול ביומכני שנעשה בסביבה הביתית.

לתקציר המחקר >>>

 

ניתן לשפר תבניות הליכה פתולוגיות באנשים הסובלים מאי יציבות כרונית של הקרסול באמצעות טיפול ביומכני שמרני. מחקר רטרוספקטיבי

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה לבחון את השינויים בתבניות ההליכה ובסימפטומים הקליניים של אנשים הסובלים מאי יציבות כרונית של הקרסול לאחר שטופלו בטיפול שמרני באמצעות מערכת הליכה ביומכנית הנעשה בסביבה הביתית של המטופל.

לתקציר המחקר >>>

 

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת
לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין

מפת אתרתנאי שימוש ומדיניותהבהרה משפטיתכאבי ברכיים - המדריך המלאכאבי גב - מאמריםהסדרי נגישות