סיפורו של עירא שמש

“כספורטאי ויזם בתחום האופניים, חיי השתנו בגלל תאונה האחת הרכיבות. נותחתי בברך אבל גם אחרי הניתוח הרגשתי שהברך משוחררת וזה פגע ביציבה שלי

ובביטחון העצמי שלי. חברה הפנתה אותי לאפוסתרפיה והמדהים היה ששבועיים מרגע שנעלתי את הנעליים הברך תפקדה נפלא, היציבות חזרה, חזרתי לרוץ

ולרכב. מאז אני ממליץ לחבריי הספורטאים על אפוסתרפיה לא רק בשיקום ברך פצועה אלא כאמצעי מניעה יעיל לחיזוק מערכות השרירים התומכות בכל המפרקים”.

 

עירא שמש, בן 36 מפרדס חנה מספר לנו

עירא שמש, יזם בתחום האופניים ורוכב אופניים, מפיק ומצלם סרטוני רכיבה ובונה מסלולי רכיבה ומשתדל לרכב כמה שיותר בזמני החופשי.
לפני כמה שנים רכבתי על אופניים בנווה צדק, בתל-אביב. באחת הסימטאות הצרות ג’יפ אסף אותי עם האופניים ושבר לי את הברך.
אחרי הניתוח שעברתי, הברך תפקדה בצורה טובה אבל לא בצורה שהייתי רגיל אליה.
חברה המליצה לי על אפוסתרפיה. להפתעתי המרובה ולשמחתי, אחרי כשבועיים של הליכה עם הנעליים בבית, ממש יכולתי לרוץ בשטח, מאוד דומה למה שהיה קודם.

הבטחון שלי בהליכה והיציבות של הברך השתפרה פלאים וממש ממש שמחתי.

מאז אני ממליץ לכל ספורטאי ורוכב שעבר פציעה דומה לשלי להשתמש בנעליים ובטיפול של אפוסתרפיה. רוכבי אופניים וספורטאים בכלל נוטים לרכב הרבה ולהעמיס על מפרקי הברכיים וגב. טיפול אפוסתרפיה מפחית את העומס מהמפרקים ומעבר להיותו משקם פציעות בצורה טובה מאוד, גם עוזר במניעה. אני ממליץ לספורטאים ולרוכבי אופניים בפרט טיפול באפוסתרפיה. לי זה עזר פלאים ואין לי ספק שזה יעזור גם לכם.

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת
לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין

מפת אתרתנאי שימוש ומדיניותהבהרה משפטיתכאבי ברכיים - המדריך המלאכאבי גב - מאמריםהסדרי נגישות