סיפורו של דני כהן

“פעילות גופנית מאומצת בשירות הצבאי הובילה לקרע ברצועה צולבת ברגל ימין. עברתי ניתוח וסבלתי מכאבים עזים. שנים לאחר מכן בתאונת סקי סבלתי מקרע במינסקוס

ברגל השניה. עברתי עוד ניתוח. הכאבים היו עזים, הברכיים היו מתנפחות ולא יכולתי לחזור לפעילות. בזכות חבר הגעתי לאפוסתרפיה. 3 חודשים לאחר שהתחלתי ללכת

בנעלי אפוס הכאב הלך ונעלם. היום אני מתחרה בטריאתלון, רץ 10 קילומטר ללא כל כאב בברכיים והכל בזכות נעלי אפוסתרפיה”.

 

דני כהן, ספורטאי מצטיין, במשך שנים רבות סבל מכאבי ברכיים קשים, עד שהחל טיפול אפוסתרפיה, ספורטאים מקצוענים רבים נוטים באופן טבעי לסבול מכאבי ברכיים לעתים תכופות יותר מאשר האדם הממוצע, העומס המצטבר המוטל על הברכיים בזמן ריצה למשל, גבוה מאוד. ספורטאים רבים נאלצים לצמצם את פעילותם, או אף להפסיקה כליל, בשל הכאבים, ולעתים קרובות גם ניתוחים אינם עוזרים.
דני כהן, בן 53, עוסק בספורט כבר שנים ארוכות ובעיות הברכיים שלו החלו לפני שנים.
“בתקופת הצבא קרעתי את הרצועה הצולבת הפנימית בברך ימין”, הוא מספר, “ונותחתי גם במיניסקוס. אחרי כמה שנים יצאתי לחופשת סקי, שם ניפצעתי ואיבחנו לי קרע במיניסקוס בברך שמאל.
עברתי ארתרוסקופיה בברך שמאל וזה קצת השבית אותי בכל מה שקשור לפעילות גופנית כמו ריצה. חזרתי בהדרגה, אבל החזרה הייתה די קשה, כי אחרי כל פעילות הברכיים התנפחו והייתי חייב להשתמש בהמון קרח כדי להוריד נפיחויות”.

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת
לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין

מפת אתרתנאי שימוש ומדיניותהבהרה משפטיתכאבי ברכיים - המדריך המלאכאבי גב - מאמריםהסדרי נגישות