הסיפור של סימה מיוחס

סימה מיוחס סבלה מכאבים חזקים והתקשתה לנהל את שגרת יומה.

אחרי כמה חודשי טיפול אפוסתרפיה היא כבר עולה שש קומות ברגל ויוצאת להליכות של קילומטרים.
לפני כעשרה חודשים החלו אצל סימה מיוחס בת 65 מחדרה כאבי ברכיים עזים. “עמדתי המון שעות כל יום, לפעמים 13-14, בעסק שלי, והכאבים היו חריפים”, היא משחזרת, “הברכיים התנפחו, היו לי דלקות וסבלתי מקושי בעמידה, בהליכה ובירידה במדרגות”.
בתחילה קיבלה סימה טיפול תרופתי שלא שיפר את מצבה. לאחר מחקר קצר באינטרנט, היא החליטה לנסות טיפול אפוסתרפיה, השיפור הורגש מיד. “תוך זמן לא רב ראיתי שיש שיפור ניכר בבעיה”, היא מספרת, “הדלקות נעלמו, הנפיחויות נעלמו, הגמישות הייתה טובה יותר. יכולתי כבר לרדת מעט במדרגות, לעלות במדרגות ולעמוד שעות רבות עם נעלי אפוס“.

סימה המשיכה בתרגול הקבוע והשיפור נמשך.

כיום, היא אומרת, מצבה השתפר בצורה דרמטית. “התמדתי, ראיתי את השיפור הולך וגדל – עד שהגעתי למצב שחזרתי לכל הפעילויות הקודמות שלי”.
כיום נוהגת סימה להשתמש בנעליים המיוחדות של אפוס בצורה יומיומית, הן כחלק משגרת יומה – וגם בהליכות ספורטיביות. לאחר שצברה ניסיון בהליכה עם הנעליים היא אפילו נעזרת בהן כדי לטפס במדרגות המובילות לדירתה, שנמצאת בקומה שישית(*). “אני משתמשת באפוס להליכה ממושכת, לעמידה ולפעילות היומיומית שלי. אני משתמשת בהן בהליכה לקניות, הליכה לחברות, בפעילות בתוך הבית ועוד. השיפור ממש נפלא”, היא מסכמת.
בעקבות ההצלחה הפכה סימה לשגרירה של אפוס – ומרבה להמליץ על הטיפול לסובבים אותה. “יש לי חברות ושכנות שפנו לאפוס בעקבות אותה בעיה או בעיה דומה – וגם הן מספרות שיש שיפור ומודות לי מאוד מאוד על ההמלצה שלי. זה מומלץ לכולם!”.

(*) חשוב לציין כי עלייה או ירידה במדרגות עם נעלי אפוס מומלצת רק עפ”י הוראות האפוסתרפיסט המטפל ובהתאם למצבו של המטופל

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת
לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין

מפת אתרתנאי שימוש ומדיניותהבהרה משפטיתכאבי ברכיים - המדריך המלאכאבי גב - מאמריםהסדרי נגישות