נעלי אפוס – איך זה עובד?

בשנים האחרונות אפשר לראות ברחבי הארץ אלפי ישראלים שהולכים עם נעליים מיוחדות ובולטות למראה – שזכו לכינוי "נעלי אפוס". הנעליים מהוות את ליבו של טיפול אפוסתרפיה, טיפול חדשני, ללא ניתוח וללא תרופות, שמבוסס על "נעלי אפוס" שהנן מערכת הליכה ייחודית שמותאמת אישית לכל מטופל ומטופל – לצד מעקב צמוד של פיזיותרפיסטים.
"נעלי אפוסתרפיה" מורכבות משתי יחידות ביומכניות קמורות המותאמות אישית לכל מטופל. היחידות הללו מוצמדות לסוליית נעל ייעודית. היחידות נמצאות באזורי הדריכה של כף הרגל – ליד העקב וליד כרית כף הרגל. הנעליים הם פרי פיתוח ישראלי ייחודי, של חברת אפוס מדיקל.
נעלי אפוס מותאמות לכל מטופל ומטופל באופן אישי, בהתאם לבדיקת הליכה ממוחשבת ובדיקה קלינית של אפוסתרפיסט, פיזיותרפיסט מומחה באפוסתרפיה. נעלי אפוס משמשות את המטופלים בהתאם להנחיות האפוסתרפיסט – והשימוש בהן משתלב בחיי היום יום, בביצוע פעולות פשוטות ורגילות בבית, במשרד או בחוץ.

נעלי אפוס – הפחתת עומסים

נעלי אפוסתרפיה מאפשרות לגוף להגיע למנח נכון יותר המשפר את חלוקת העומסים וגורם להסטתם מהחלקים הפגועים במפרקי הגפה התחתונה (ברך, ירך, קרסול) ובגב, וכתוצאה מכך להפחית את הכאבים ולשפר את תבנית ההליכה. נעלי אפוסתרפיה מאפשרות לאמן את המערכת העצבית-שרירית כך שהשרירים לומדים לעבוד בתיאום ובתזמון מדוייק באמצעות אלפי אימונים עדינים וחוזרים. הדבר משפר את השליטה של השרירים על המפרקים, ומאפשר תיקון והטמעה של תבניות תנועה נכונות לאורך זמן.
המטופלים באפוסתרפיה נמצאים במעקב שוטף עם האפוסתרפיסט המטפל ואחת לתקופה מבוצעת בדיקה חוזרת והתאמה של נעלי אפוס – בהתאם להתקדמות הטיפול. היחידות הביומכניות המורכבות על נעלי אפוס קיימות במספר קמירויות, קשיחות וקטרים. האפוסתרפיסטים מתאימים אותן לכל מטופל ומטופל ומכוונים אותן מחדש עפ"י האבחון ותחושת המטופל.
עד כה טופלו למעלה מ-80,000 אנשים באפוסתרפיה, בישראל ובמדינות נוספות בעולם, והנתונים מלמדים על שיפור ניכר ברמת הכאבים ובתפקוד היומיומי שלהם. טיפול אפוסתרפיה מוכח מחקרית כמשפר את מצבם של הסובלים מכאבים בברכיים וכאבים בגב. הטיפול מסובסד על ידי הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים בארץ.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף: כאבי גב | כאב גב
 

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת

לשיחה וייעוץ מהצוות הרפואי
התקשרו כוכבית 2767*
או כתבו לנו:
    


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אודות טיפול אפוסתרפיה
אודות טיפול אפוסתרפיה
אפוסתרפיה הנו טיפול רפואי לא ניתוחי ולא תרופתי, המוכח מחקרית כמפחית כאב ומשפר תפקוד בבעיות גב, ברכיים, ירך וקרסול.  לחצו לקריאה מורחבת אודות הטיפול.
לקריאת המאמר
מהלך טיפול אפוסתרפיה
מהלך טיפול אפוסתרפיה
לחצו להסבר אודות מהלך טיפול אפוסתרפיה - משלב האבחון ועד לתכנית הטיפול האישית והמעקב
לקריאת המאמר
יתרונות טיפול אפוסתרפיה
יתרונות טיפול אפוסתרפיה
אפוסתרפיה - טיפול מוכח מדעית המותאם אישית לכל מטופל. לטיפול 87% הצלחה, הוא אינו פולשני ואינו חודרני. קראו עוד אודות יתרונות הטיפול.
לקריאת המאמר
מערכת ההליכה
מערכת ההליכה
מערכת ההליכה של אפוסתרפיה היא טכנולוגיה ייחודית לאפוס, פרי פיתוח של רופאים ישראלים מתחום האורטופדיה ורפואת הספורט. עוד אודות יתרונות המערכת במאמר שלפניכם.
לקריאת המאמר
בדיקת התאמה לטיפול
בדיקת התאמה לטיפול
צוות הפיזיותרפיסטים המקצועי שלנו מחכה לעזור לך לעלות על דרך ללא כאבים תוך שיפור התפקוד היומיומי שלך.  במאמר הבא ריכזנו את מידע אודות מהלך בדיקת ההתאמה לטיפול.
לקריאת המאמר
אפוסתרפיה - תשובות לשאלות נפוצות
אפוסתרפיה - תשובות לשאלות נפוצות
לנוחותך - ריכוז שאלות נפוצות ותשובות של הצוות המקצועי. בכל שאלה נוספת - אנו לרשותך.
לקריאת המאמר
אפוסתרפיה - רקע
אפוסתרפיה - רקע
כיצד נולד טיפול אפוסתרפיה, המחקר המדעי, הפעילות בעולם - רקע אודות טיפול אפוסתרפיה במאמר הבא.
לקריאת המאמר
לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין
 

לחצו לשיתוף האתר:

מפת אתראיתור סניףתנאי שימוש ומדיניות; פרטיות ואבטחת מידעהגבלת אחריות והבהרה משפטיתמאמרים