נזק למיניסקוס

קרע במיניסקוס - כאבים חדים, חזקים וקושי לתפקד באופן תקין.
המיניסקוס אשר ממוקם בצדדי הברך הינו בעל חשיבות רבה בתפקודה התקין של הברך והוא רגיש לחבלות. המיניסקוס בנוי מסחוס.
נזק למיניסקוס עשוי להיות קרע במיניסקוס. במידה ואכן מדובר בקרע הוא יתלווה בכאב חד, קושי לתפקד ולפעמים תופיע נפיחות ו"קליקים". הפציעה מטרידה באופן מיוחד משום שבמרבית המקרים היא חלה בגופם של אנשים פעילים אשר הופכים בבת אחת לאנשים שגופם כואב ותנועתם מוגבלת. באמצעות שילוב בין פיזיותרפיה ואפוסתרפיה יהיה ניתן לשפר את תפקוד הברך ותפקודו של המטופל.

כוחו של טיפול האפוסתרפיה - פיזור העומסים וחיזוק השרירים הדרך שלכם אל ההחלמה המהירה

האפוסתרפיה מסייעת בהפחתת העומסים של המפרק. באמצעותה ניתן לפזר ולהסיט את העומסים מהאזור הפגוע. באמצעות טיפול אפוסתרפיה ניתן לשפר את השליטה בשרירים ואת השליטה העצבית סביב המפרק. בצורה זו מתחזקים השרירים המייצבים וחוזרים לתפקוד בשלב מוקדם יותר ע"י החלמה מאסיבית .
אם אתם סובלים מנזק למיניסקוס כמו למשל קרע במיניסקוס תוכלו להיעזר בטיפול האפוס תרפיה. הטיפול היעיל והטבעי אשר אינו גורם לתופעות לוואי סייע למגוון מטופלים (כ- 85% ממטופלי האפוסתרפיה דיווחו על הקלה משמעותית תוך כמה שבועות בלבד).

טיפול שמותאם עבורכם באופן אישי בקצב שלכם ולפי המטרות שלכם

במידה ותחליטו לבצע את הטיפול, תוכלו להתקדם בקצב שלכם שכן הטיפול נבנה בהתאמה למצבכם, למטרותיכם וליכולת הפיזית שלכם. הפחתת הכאב וחיזוק השרירים שנחלשו, החזרת טווחי התנועה הנכונה של הברך, הפחתת העומסים, שיפור השליטה העצבית וכו'  יאפשרו לכם לשפר את איכות חייכם ואולי בהמשך לחזור ולבצע פעילות גופנית. טיפול האפוסתרפיה מומלץ על ידי פיזיותרפיסטים ואורטופדים והוכח מחקרית.
 
 

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת

לשיחה וייעוץ מהצוות הרפואי
התקשרו כוכבית 2767*
או כתבו לנו:
    


לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין
 

לחצו לשיתוף האתר:

מפת אתריצירת קשראיתור סניףתנאי שימוש ומדיניותהגבלת אחריות והבהרה משפטיתמאמרים