טיפול רפואי בכאבי ברכיים

כאבי ברכיים הם תופעה נפוצה ושכיחה, ויכולה לתקוף אנשים רבים בגילאים שונים. לרוב כאבי ברכיים שכיחה אצל ספורטאים שפעילים את גופם באופן אינטנסיבי. אך גם כאבים אלו, יכולים לתקוף גם אנשים מן השורה והסיבות לכאבים אלו מגוונות וקורות כתוצאה מפציעה או טראומה גופנית, כאבים כתוצאה מבעיות גנטית ועד כאבים אשר נוצרים כתוצאה מבלאי טבעי המתפתח עם הגיל.
סיבה נוספת בגללה הברכיים יכולות להיפגע – היא תוצאה של עומס רב המופעל עליהן מאחר והן נושאות את משקל כל הגוף הנמצא מעליהן.

איך מטפלים בתופעה?

כיום, קיימות בשוק מגוון שיטות וחברות שונות המציעות טיפול רפואי בכאבי ברכיים הכוללות – שחזור רצועה הצולבת הקדמית, טיפולים תרופתיים שונים, זריקות, החלפת מפרק הברך וטיפול חדשני בשיטת אפוסתרפיה. טיפול רפואי בכאבי ברכיים באמצעות שיטת אפוסתרפיה, הנו טיפול פורץ דרך, אשר ידוע כיעיל ומסייע בכאבי גב ובכאבי ברכיים. טיפול זה מסייע בהפחתת הכאב.

מהי שיטת אפוסתרפיה?

בכל מקרה של כאבי ברכיים או כאבי גב, מומלץ שלא להזניח את הכאבים, מאחר והם יכולים בקלות להחמיר את הכאב לכאבים כרוניים. יש לגשת לרופא המטפל ולהתייעץ איתו בכל מה שקור לטיפול בכאבי ברכיים או גב.
הטיפול עצמו באפוסתרפיה, מכוון את גופינו למנח אופטימלי ומחנך מחדש את המוח והשרירים לעבוד בתבנית מוטורית נכונה, אשר תסייע להפחתת הכאב, על ידי כך שתסגנן לכם דפוסי הליכה בריאים, וביציבות מפרקית משופרת. הטיפול עצמו, מבוסס על מערכת ביו – מכנית דמוית נעל, שעל הסוליה שלה מורכבות שתי יחידות קמורות.
את התאמת של המערכת יבצע פיזיותרפיסט אשר מומחה בביצוע אבחון, הכולל בדיקה קלינית מקיפה למטופל ובבדיקה הוא יבצע – מבדק הליכה ממוחשב וימלא יחד אתכם שאלון רפואי של המטופל אשר יסייע לו להתאים לכם את המערכת הטובה ביותר.

 

שאלון הערכה מקוון

קבל/י עכשיו באתר תשובה מיידית אודות מידת ההתאמה של טיפול אפוסתרפיה לכאב ממנו את/ה סובל/ת

לשיחה וייעוץ מהצוות הרפואי
התקשרו כוכבית 2767*
או כתבו לנו:
    


לייעוץ רפואי מהצוות המקצועי ניתן לשלוח פניה אונליין
 

לחצו לשיתוף האתר:

מפת אתריצירת קשראיתור סניףתנאי שימוש ומדיניותהגבלת אחריות והבהרה משפטיתמאמרים