בדיקת היעוץ והתנסות

צוות האפוסתרפיסטים המקצועי שלנו מחכים לעזור לך לעלות על דרך ללא כאבים תוך שיפור התפקוד היומיומי שלך. הבטיחות והנוחות שלך חשובים לנו מאוד. במידה ויש לך שאלות בנוגע לבדיקת הייעוץ והתנסות או לגבי אפוסתרפיה הנך מוזמן לתקשר איתנו דרך האתר, אי מייל או בטלפון לפי הצורך שלך.

הבדיקה שלך באפוסתרפיה
למרות שזה לא מחוייב, אם אתה מרגיש שתוכל להפחית את מינון משככי הכאבים שלך לפני הגיעך לבדיקה, אנא עשה זאת. זה יכול לעזור רבות בהתאמה האישית. יחד עם זאת אין להפסיק לקחת את התרופות אותן רשם לך הרופא. אנא צור איתנו קשר אם יש לך שאלות בנושא זה.

 ביום הגעתך לבדיקה, אנא הבא איתך:

  • זוג גרביים
  • מכנס קצר או מכנס רפוי אחר שיאפשר לאפוסתרפיסט לבחון את הגפה התחתונה שלך בזמן ההליכה.
  • חומר רפואי קודם כדוגמת חוות דעת רפואית, צילומי רנטגן ו MRI.
  • את הנעליים איתן אתה הולך יום-יום וכן את נעלי הספורט אם אתה חווה כאב בהליכה / ריצה עימן.
  • עזרי הליכה בהם אתה משתמש על בסיס קבוע (במידה ויש כאלה). במידה ועליכם להביא הפנייה או התחייבות לבדיקת הייעוץ והתנסות, אנא פקססו אותה אלינו לפקס מספר: 09-9615165

שלבי בדיקת הייעוץ והתנסות:

הגעה –
בהגיעך למרכז הטיפול, לאחר הרישום בקבלה, תתקבל ע"י צוות אפוסתרפיה. הצוות המקצועי שלנו ינחה אותך לאורך כל שלבי הבדיקה ויתמקד בהבנת הסימפטומים והצרכים שלך. אורך הפגישה כשעתיים.
הערכה-
נתחיל עם מילוי שאלונים לגבי מצבך הכללי היום (כאב ותפקוד) ונמשיך לאבחון הליכה ממוחשב במעבדת ההליכה שלנו. מעבדה זו מורכבת משטיח רגיש למגע המנתח דפוסי הליכה. לאחר מכן תעבור ייעוץ אישי עם אפוסתרפיסט במטרה לאבחן את מצבך דרך ההיסטוריה הרפואית והסימפטומים שלך. ייעוץ זה יכלול ראיון, בדיקה קלינית ואבחון של הליכתך. לאחר ייעוץ זה עם האפוסתרפיסט שלך ובמידה ותחליט שאתה מעוניין להמשיך, תותאם לך אישית מערכת הליכה ביו-מכנית.

הצטרפות לאפוסתרפיה-
לאחר קבלת הסבר מקיף על הטיפול באפוסתרפיה, תקבל תכנית טיפול אישית ומערכת הליכה לשימושך. האפוסתרפיסט שלך יקבע לך בדיקת מעקב לעוד מספר שבועות בהתאם לצרכיך.
להתראות בבדיקת ההתאמה,
צוות אפוסתרפיה