צוות הניהול הגלובלי שלנו

david in chair 2_crop and compress(1)ד"ר דיוויד לוי – מנכ"ל גלובלי

ד"ר לוי הקדיש את חייו לניהול וצמיחה של חברות בתחום מערכות הבריאות בארה"ב ובעולם.

הוא מנהל רפואי עם ניסיון מעשי והישגים בולטים בשלושה תחומים שונים:

• רופא משפחה ואחד מהמנהיגים הראשונים של תנועת הרפואה הפרטית;

• מייסד ומנכ"ל (Franklin Health) כיום חלק מחברת Alere אחת מחברות הטיפול ברפואת המשפחה הפרטיות הראשונות בארה"ב אשר חוללה מהפכה בתחום הטיפול במטופלים מורכבים במדינה;

• מנהיג מערכות בריאות גלובלית ב- PwC פירמת השירותים הפיננסים הגדולה בעולם. אחראי על כל מגזרי טיפולי הבריאות, מחזור הכנסות של מעל ל-2 מיליארד דולר.

ד"ר לוי הוא רופא בעל ניסיון רב והישגים מורכבים – מטופלים, מערכות וארגונים. ב-Franklin Health, ד"ר לוי נעזר בתובנות שלו בנוגע לבעיות של מטופלים מורכבים על מנת ליצור עסק מדרגי שעזר למטופלים ולמשפחותיהם ברחבי ארה"ב לקבל טיפול טוב ומספק יותר.

ברשות השיקום של לואיזיאנה, הוא הוביל את המאבק לאבחון ולהמלצה של הרפורמה בבתי החולים ובשירותי הבריאות הציבוריים לאחר הוריקן קטרינה. בקליפורניה, הוא הוביל צוות שעזר למשרד הבריאות להנדס מחדש את התגובה הקטסטרופלית של המדינה לעלייה החדה והפתאומית בביקוש.

בשתי מדינות אלה הוא הצליח לרצות את כל בעלי העניין של המערכות – בתי החולים, המרפאות הפרטיות, המשלמים, הארגונים המקצועיים, האיגודים וכו'.

לבסוף, ב – PwC ד"ר לוי הוביל את פעילות הבריאות הגלובלית של החברה על ידי ניווט במטריצה מסובכת של הסדרים מול הממשל המקומי והבינלאומי, מה שהפך את PwC לחברה מובילה ומוכרת המספקת פתרונות פיננסים לכל מגזרי הבריאות במעל לשלושים מדינות.

ד"ר לוי ידוע כאסטרטג מחושב, אשר השתמש באסטרטגיות הללו ביוזמות הפרטיות שלו במקביל לעשייה שלו במבחר גופים ציבוריים ופרטיים. עם מאגר עמוק ונרחב של מערכות יחסים עסקיות, ד"ר לוי מביא איתו את הפתרונות הגלובליים הטובים ביותר בפועל לארגוני הבריאות המובילים בעולם.

 

AposTherapyAviד"ר אבי אלבז – יו"ר

ד"ר אלבז המציא ופיתח את AposTherapy, ביחד עם ד"ר עמית מור, לאחר מחקר נרחב שנמשך מעל ל-10 שנים. הוא הכוח המניע שלקח את חברת הסטארט-אפ הישראלית לחברה גלובלית וביסס את מעמדה של AposTherapy ככלי רפואי חדשני עבור רופאים וחברות ביטוח רפואי ברחבי העולם. ד"ר אלבז מביא איתו מנהיגות לצד מסירות מתמשכת למחקר קליני ולפיתוח שיטות טיפול חדשות.

ד"ר אלבז הוא בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר אוניברסיטת תל אביב ועשה את ההתמחות שלו במחלקה האורתופדית של המרכז הרפואי אסף הרופא.

 

AposTherapyAmitד"ר עמית מור – סגן יושב ראש ומייסד

ד"ר עמית מור הקים את AposTherapy ביחד עם ד"ר אלבז ופיתח את החברה ברחבי העולם. הוא מנהיג את הצוות הבינלאומי לפיתוח מערכות יחסים עם בעלי עניין שונים בתעשיית הבריאות. כמו כן, ד"ר מור אחראי על התחום הרפואי הגלובלי של החברה, ועל עניינים רגולטוריים ומשפטיים הנוגעים להתרחבות הגלובלית של החברה. במשך השנים, הוא הופיע כמרצה אורח באינספור כנסים והרצה על תחומי הביומכניקה ובקרת מערכת העצבים והשרירים.

ד"ר מור הוא בוגר של בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, וכמו כן למד בתוכנית לרפואת הספורט של בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר אוניברסיטת תל אביב.

 

AposTherapyGiladגלעד פרוכטר – סמנכ"ל שירותים קליניים

גלעד מביא איתו ל-AposTherapy מעל ל-20 שנים של ניסיון בניהול וניסיון בינלאומי בפיזיותרפיה. גלעד הצטרף ל-AposTherapy בשנת 2005 בתור מנהל קליני והיום מחזיק במשרה של סמנכ"ל שירותיים קליניים גלובליים. הוא אחראי על השירותים הקליניים ללקוחות ברחבי העולם ועל פיתוח הצוות והתפעול הקליני.

לפני שהצטרף ל-AposTherapy, גלעד עבר כמנהל קליני בחברת Plus One Physical Therapy בניו יורק וב-Merrill Lynch Clinics. לפני כן, גלעד ניהל מרפאה פרטית מצליחה ועבד עם ספורטאים מקצועיים מובילים.

גלעד מחזיק בתואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת תל אביב.

 

AposTherapyEladאלעד דושק – סמנכ"ל שיווק ומכירות

אלעד הצטרף ל- AposTherapy בשנת 2010. עם מעל ל-15 שנים של ניסיון נרחב בשיווק של מערכות בריאות בעולם, בתור סמנכ"ל השיווק והמכירות הגלובלי, אלעד אחראי על אסטרטגיית השיווק הגלובלית שלנו, וכן על הובלת הביצוע בכל האזורים שלנו. בעבר, אלעד כיהן כמנהל השיווק והפיתוח העסקי בחברת סקיור פרמצבטיקה בע"מ, חברת ביוטכנולוגיה ישראלית חדשנית. לפני כן, אלעד עבד בלונדון וניהל את מחלקת הבריאות של חברת מחקר שוק גדולה וייעץ למספר חברות מובילות בתחום הפרמצבטיקה והמכשירים הרפואיים.

אלעד מחזיק בתואר שני בשיווק ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכמו כן בתואר ראשון במנהל עסקים ושיווק בינלאומי מ- Institute Superior de Gestion בפריז שבצרפת.

 

AposTherapyOdedעודד גריפל – יועץ משפטי

עודד הצטרף כיועץ משפטי גלובלי לקבוצת אפוס בשנת 2010. בתפקיד זה, עודד אחראי על כלל ענייניה המשפטיים של הקבוצה לרבות רגולציה וקניין רוחני, ומשמש כמזכיר החברה.

טרם הצטרפותו לאפוסתרפיה, שימש עודד כעו"ד במשרד עמית, פולק מטלון ושות', שם הוא ייצג וטיפל בענייניהם המשפטיים והמסחריים של חברות היי-טק וביוטק, לרבות גיוסי הון.
עודד הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ועורך דין מוסמך בישראל.

 

AposTherapyOrenאורן לבנה – ראש מחלקת מו"פ

אורן הצטרף ל Apostherapy עוד בשלביה המוקדמים של החברה כמתכנן, מפתח ומעצב מוצריה פורצי הדרך של AposTherapy.

אורן מביא אתו 10 שנים של ניסיון בעיצוב תעשייתי, פיתוח מוצרים ומוצרי פטנט יחודיים, תכנון ויישום תכן הנדסי והבאה לייצור.

כיום אחראי אורן על האסטרטגיה העתידית של מוצרי AposTherapy , פיתוח מוצריה עד הבאה לכדי ייצור- תוך העמקת והטמעת ערכי איכות ומצוינות למוצריה החדשניים.

אורן מחזיק בתואר ראשון בעיצוב מבצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב בירושלים, אשר העניקה לו פרס על מצוינות בשנת 2003.

 

AposTherapyGanitגנית סגל – מנהלת מחקר

גנית הצטרפה ל- AposTherapy בשנת 2006. מאז, היא הקימה ופיתחה את מחלקת המחקר של AposTherapy. גנית אמונה על הרחבת מערכת היחסים של AposTherapy עם חוקרים ורופאים ברחבי העולם. גנית אחראית על ניהול וניתוח תוצאות קליניות מתמשכות של המטופלים של AposTherapy בעולם האמיתי, וכמו כן על כתיבת פרוטוקולים של מחקר וחקירת מגוון פתולוגיות תוך שיתוף פעולה עם מוסדות מחקר מובילים. לפני שהצטרפה ל- AposTherapy, היא עבדה במשך מספר שנים כסייעת מחקר במעבדת הביומכניקה בוינגייט.

לגנית יש תואר שני במדעי החיים ממכללת זינמן במכון וינגייט, לאחר שסיימה את לימודיה בהצטיינות, עם התמחות בביומכניקה.

 

AposTherapyShavitשביט אנוש – ראש מחלקת הכשרה והסמכה קלינית

שביט הצטרף ל- AposTherapy בשנת 2007. בתור ראש מחלקת ההכשרה הקלינית, שביט אחראי על ההסמכה הקלינית וההכשרה במקום העבודה של המטפלים של AposTherapy ואנשי צוות אחרים. אחריות זו כוללת פיתוח של חומרים הכשרה, הוראה קלינית והכשרה מעשית, החדשנות של מתודולוגית הטיפול של AposTherapy וכן פיקוח רפואי של חומרים שיווקיים. לפני שהצטרף ל- AposTherapy, שביט עבד בתור פיזיותרפיסט במרפאה חיצונית והיה מאמן קליני במשך תשע שנים. במסגרת פעילות זו, הוא רכש ניסיון קליני רב ונחשף למגוון מצבים נוירולוגיים ואורטופדיים.

כמו כן, שביט הרצה במספר כנסים על כאבים כרוניים וניהול כאבים.

שביט מחזיק בתואר שני בפיזיותרפיה מאוניברסיטת תל אביב עם תזה על מדעי הכאב, ובתואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת בן גוריון.