דירקטוריון ויועצים

RutiAlonרותי אלון – שותפה כללית, פיטנגו קרן הון סיכון

רותי אלון הצטרפה לפיטנגו בשנת 1997, על למעלה מ-30 שנים של ניסיון בינלאומי בתעשיית ההיי-טק הרפואי.

רותי עבדה בעבר בוול סטריט, שמה מילאה תפקידים בכירים בחברות Montgomery Securities ו-Kidder Peabody & Co בתור אנליסטית מכשירים רפואיים בכירה. רותי הייתה המייסדת ויושבת הראש של ILSI, ארגון גג המייצג קרוב ל-750 חברות מדעי חיים ישראליות. כיום, היא יושבת בדירקטוריון של IATI – האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות – ארגון המייצג את תעשיית ההיי-טק הישראלית, שנוצר לאחר המיזוג בין ILSI ו-HTIA. רותי כיהנה בעבר בדירקטוריון של ColBar (שנרכשה על ידי ג'ונסון אנד ג'ונסון), Disc-O-Tech (שנרכשה על ידי Kyphon) ו-Ventor (שנרכשה על ידי Medtronic) (NYSE: MDT).

כיום היא מכהנת כיושבת ראש הדירקטוריונים של BioControl ו-BrainsGate. כמו כן, היא חברה בדירקטוריונים של מספר חברות מהפורטפוליו של פיטנגו, כגון BetaO2, HealOr, Vascular Biogenics (VBV), AposTherapy ו-CarboFix.

DavidFloyd2דיוויד פלויד – נשיא קבוצת האורתופדיה של Stryker

דיוויד פלויד הוא נשיא קבוצת האורתופדיה של התאגיד Stryker, חברה מובילה בתחום המכשירים הרפואיים. דיוויד אחראי על מחלקות השיקום, טראומה וגפיים, רפואת ספורט, אורתו-ביולוגיקה, עמוד שדרה ופתרונות ביצועים ויושב באזור המטרופולין של ניו יורק.

הקריירה של דיוויד מתפרסת על פני 26 שנים והיא כוללת ניסיון משמעותי בתעשיית המכשירים הרפואיים והאורטופדיה. הוא התחיל את הקריירה שלו עם Zimmer בשנת 1987 ובשנת 1994 הצטרף לחברת Sulzer Orthopedics, שם המשיך לטפס בסולם עד אשר לבסוף הגיע לתפקיד של סמנכ"ל מכירות, וניהל את המכירות באזור אמריקה. לאחר מכן, הוא הצטרף לחברת OrthoLogic Corp בשנת 1998, שם כיהן כסמנכ"ל מכירות ובשנת 2000 גויס בחזרה ל- Sulzer Orthopedicsבתור סמנכ"ל השיווק בארה"ב והוביל את המכירות והשיווק בארה"ב. לאחר מכן קודם לנשיא החברה וניהל את החברה במהלך מכירה שגרמה לתפנית וליצירת ערך.

בשנת 2004 הוא מונה למנכ"ל AxioMed Spine Corp, חברת סטארט-אפ במימון הון סיכון, ואז הצטרף ל-Abbot Spine שם מונה לנשיא העסקים הבינלאומיים של החברה. בשנת 2007, דיוויד הצטרף לג'ונסון אנד ג'ונסון בתור הנשיא בארה"ב ולאחר מכן נשיא בינלאומי האחראי על יחידת DePuy Orthopedics. לאחר DePuy, דיוויד פנה לתפקיד של תמיכה וקידום התעשייה בשנת 2011 בתור מנכ"ל OrthoWorx, תאגיד שיתופי ייחודי.

דיוויד מחזיק בתואר ראשון בתקשורת ורבלית ופסיכולוגיה ממכללת גרייס בווינונה לייק, אינדיאנה ולמד בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת Ball State.

DennisRiveraדניס ריברה – מומחה תעשייה

דניס נבחר לנשיא של ה-1199SEIU בשנת 1989, ומאז נבחר מחדש חמש פעמים. מאז 1989, הוא והצוות שלו הפכו את 1199SEIU לאיגוד המקומי הגדול ביותר בעולם וכנראה לאיגוד החזק ביותר בכל ניו יורק. בשנת 1998, האיגוד התמזג על איגוד עובדי השירות הבינלאומי. עד מהרה הוא הפך ליושב הראש של מחלקת הבריאות של SEIU. בשנת 2998, 1199SEIU מנה 300,000 חברים העובדים בבתי חולים, בתי אבות, סוכנויות סיעוד ביתי, מרפאות ובתי מרקחת ברחבי המדינות ניו יורק, מרילנד, מחוז קולומביה ומסצ'וסטס.

דניס הוא יו"ר משותף של קרן הגמל הלאומית של 1199SEIU, קרן הפנסיה של 1199SEIU, קרן ההשתלמות והשדרוג של 1199SEIU, והקרן לטיפול בילדים של 1199SEIU. כמו כן, ריברה שירת כסמנכ"ל מנהיגות בדירקטוריון הבכיר של הוועידה הלאומית של המנהיגות ההיספנית הנוצרית.

 

DavidIsraeliPhotoד"ר דוד ישראלי – שותף, פיטנגו קרן הון סיכון

דוד הצטרף לפיטנגו קרן הון סיכון לפני מעל לשנתיים. הוא מתמקד בחברות העוסקות במכשירים רפואיים ובתרופות ביולוגיות.

לפני שהצטרף לפיטנגו, דוד היה מנהל פיתוח עסקי ושיווק בחברת Medtronic Ventor Technologies, בעקבות הרכישה של Medtronic את Ventor Technologies בתחילת 2009.לפני כן, דוד שהה בארצות הברית במשך מספר שנים. לאחר שסיים את לימודי התואר השני, הוא הצטרף לחברת Medtronic וכיהן בה בתפקידים שונים מפיתוח ארגוני ורכישות ומיזוגים ועד פיתוח עסקי ופיתוח שוק. דוד התקדם ומונה לסמנכ"ל עניינים רפואיים בחברת Rhythmia Medical (שנרכשה על ידי Boston Scientific באוקטובר 2012).

דוד מחזיק בתואר דוקטורט לרפואה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד.

 

TimorArbelSadrasPhotoטימור ארבל-סדרס – שותפה ב-Viola Credit

טימור הצטרפה ל-Viola Credit בשנת 2005 וכיום היא מובילה חלק נכבד מההשקעות של הקרן. תחום ההתמחות שלה הוא טכנולוגיה.

בעבר, טימור כיהנה כיועצת אסטרטגיה ושיווק ב-Valoris Consulting, חלק מקבוצת SOPRA (EPA: SOP). Valoris היא חברת ניהול וייעוץ המתמחה בתעשיות הטלקום והמדיה. טימור סיפקה ייעוץ לכמה מחברות הטלקום, המדיה והטכנולוגיה המובילות באירופה, בנוגע לפרויקטים בתחומים שונים כגון אסטרטגיית צמיחה, חדירה לשוק וערוצי הפצה.

לפני כן, טימור עבודה באינטל בתפקידי ניהול פרויקטים שונים, ובין היתר פיקחה על מוכנות ההשקה של ערכת השבבים Centrino במחלקת המעבדים הניידים.

טימור מחזיקה בתואר ראשון (בהצטיינות) בהנדסה תעשייתית מהטכניון ותואר ראשון במנהל עסקים (פיננסים ואסטרטגיה) מבית הספר לעסקים ESADE בברצלונה שבספרד.